// Biz Kimiz?

Uzman Kadro
23 Yıllık Tecrübe

Temelleri 2000 yılında atılan EFECE GALVANİZ DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş. demir-çelik, çatı kaplama ve yalıtım ürünleri tedariğinde uzmanlaşmış lider bir şirkettir.

EFECE, kurulduğu günden bugüne satışını yapmakta olduğu galvanizli borular, profiller, trapez saclar, sera olukları, yağmur olukları ve çok daha fazlasını müşterilerine daha hızlı ve kaliteli olarak sunabilmek için 2017 yılında üretim tesisini kurdu. EFECE böylelikle, müşterilerine mükemmellik taahhüdü ile sunduğu geniş ürün yelpazesi ve galvanizli ürünlerdeki uzmanlığını metal şekillendirme ile genişletti.

EFECE, hem çelik servis merkezi hem de boru ve profiller için güvenilir bir tedarikçi olmanın yanı sıra; sandviç paneller, plastik çatı kaplamaları, yalıtım çözümleri ve aksesuarlar gibi birçok ürünü de müşterileriyle buluşturan bir ticaret firmasıdır. EFECE ticaret ve üretim faaliyetlerini İzmir ve Manisa illerinde toplam 28.000 m2’lik bir alanda sürdürmektedir.

+
aktif müşteri
+
Uzman çalışan
EFECE

Misyon

Müşterilerimize, yapı malzemeleri, inşaat, çatı ve cephe kaplama, pvc pencere üretimi, çit panelleri, tarım ekipmanları ve sera yapımı gibi birçok sektördeki ürün tedariğinde en iyi çözümü sunarak rekabet avantajı sağlamayı hedefliyoruz.

EFECE

Vizyon

Vizyonumuz, küresel pazarda güçlü, emin adımlarla ilerlemek, finansal istikrar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile uzun vadeli büyümektir.

// technology index

Improve and Innovate
with the Tech Trends

We hire and build your own remote dedicated development teams tailored to your specific needs.

mobile development 70%
web development 90%
ui/ux design 60%
EFECE

Üretim

EFECE’nin üretim tesislerinde; kaynaklı boru-profil hatları, dilme hatları, oluklu trapez sac hattı, roll form hatları (7, 12, 18 istasyon), boy açma-kesme-ebatlama hattı, pres hatları gibi çeşitli metal şekillendirme operasyonları vardır.

120.000 ton/yıl kurulu kapasitemiz ile çelik şekillendirme konusunda uzman kadromuzla size özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çeşitli ebatlardaki standart boru ve profillere ek olarak, hedef spesifikasyonlarınızla birlikte özelleştirilmiş ürünler ve trapez saclar tedarik edebiliyoruz. Galvanizli veya önceden boyanmış çelik gibi çeşitli malzemeler ve çok daha fazlası ile gereksinimlerinizi karşılayan çözümü almanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Şirket Ünvanı
EFECE GALVANİZ DEMİR ÇELİK SAN. TİC. A.Ş.

Merkez Adres
Hürriyet Mah.Uğur Mumcu Blv. No:7 Görece / Menderes / İZMİR

Mersis No
0325111698900001

Sermaye
100.000.000 TL tamamı ödenmiş (% 99 EFE DEMİRCAN; %1 FİKRET SAİM ÇETİN)

Denetim
DENGE İZMİR BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Adres: 1456 SOK.PUNTA İŞ MERKEZİ NO:10/1 K:13 Alsancak / İZMİR